• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
 Mokykla tėvams ir auklėtojams (I dalis)
„Mokykla tėvams ir auklėtojams“ - tai susitikimų programa visiems, kas ieško būdų užmegzti gilesnius ir šiltesnius santykius su vaikais. Jos pagrindinis tikslas – padėti tėvams ir pedagogams konstruktyviai bendrauti su vaikais ir paaugliais, kurti pagarbius tarpusavio santykius. Tai efektyvesnių bendravimo įgūdžių mokymasis, galimybė susimąstyti apie savo auklėjimo būdus, pasidalijimas patirtimi, o tai yra maži žingsneliai link gilesnių santykių, kurie sukuria pasitenkinimo, tarpusavio artumo jausmą. Tai taip pat dialogo mokymasis ir ryšių, grindžiamų tarpusavio pagarba, formavimas.

Pagrindinis „Mokyklos tėvams ir auklėtojams“ šūkis: Auklėti reiškia mylėti ir reikalauti.

Mokymosi metodai – auklėjimo įgūdžių mokomosios grupės tėvams (pedagogams). Tai psichologinio mokymo užsiėmimai, kurie susideda iš trumpų aptarimų ir teminių įvadų, o jų pagrindą sudaro pratimai ir vaidmeniniai žaidimai. Vertingu mokomuoju elementu tampa dalyvių pasidalijimas patirtimi ir praktiškas naujų įgūdžių taikymas atliekant namų darbus.

Grupės dalyvių skaičius – 12 – 15 asmenų.

Užsiėmimų pradžia2012-04-17 17 val. 30 min. Vieta – Telšių švietimo centras (Daukanto 35, Telšiai)

Vieno užsiėmimo trukmė3 valandos (su 15 min pertrauka). Užsiėmimai vyks kartą per savaitę antradieniais, iš viso 10 susitikimų (numatoma pabaiga 2012-06-26).

Užsiėmimai nemokami.

Registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai (tuo pačiu adresu rašyti kilus klausimams) iki 2012-03-16.

Taip pat dėl registracijos galima kreiptis į mokyklų socialinius pedagogus.

Užsiėmimus ves psichologė Aušra Lesnickaitė

 

Lankytojų skaitiklis