• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projekto „Inovatyvių mokymosi programų rengimas Utenos savivaldybėje plėtojant socialinę partnerystę“ partnerių susitikimas, pamokų stebėjimas

Utenos švietimo centre 2011 m. spalio 25 dieną  vyko projekto „Inovatyvių mokymosi programų rengimas Utenos savivaldybėje plėtojant socialinę partnerystę“ partnerių susitikimas bei pamokų stebėjimas. Mūsų mokyklą Utenoje atstovavo šio projekto koordinatorė direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė, vykdymo grupės vadovės Regina Aleksandravičienė ir Vida Gauronskienė bei Telšių švietimo centro metodininkė Vilija Gudauskienė. Stebėjome pagal inovatyvius programas parengtas pamokas Lauko klasėje, įrengtoje Sudeikiuose, Utenos rajone.

Po stebėtų pamokų partneriai bei inovatyvias pamokas vedę mokytojai rinkosi Utenos švietimo centre tam, kad aptartų stebėtas pamokas. Visi partneriai buvome sužavėti tuo, ką išvydome inovatyviose pamokose: puikų netradicinių mokymosi aplinkų išnaudojimą, mokytojų ir mokinių susiklausymą bei bendradarbiavimą, pamokose dalyvavusių mokinių stiprią motyvaciją bei kt. Šią įdomią patirtį tikimės pritaikyti savo mokykloje.

 

Lankytojų skaitiklis