• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

DALYVAUJAME SKAITYMO ČEMPIONATE!

Iššūkį priėmė progimnazijos pradinių klasių mokiniai, tėveliai, mokytojai.

VšĮ Vaiko psichologijos centras jau trečius metus imasi iniciatyvos paskatinti pradinukus skaityti, įtraukiant pradinukus, tėvus bei mokytojus į skaitymo čempionatą.

Čempionatas vyks spalio – sausio mėnesiais. Visa, ką mokyklos bendruomenei reikės daryti – skaityti knygas ir jas registruoti internete. Vasario mėnesį organizatoriai viską suskaičiuos ir išsiųs dalyviams diplomus bei prizus.

Prie prizų fondo prisideda ir čempionatą remia leidyklos Alma Littera bei Tikra knyga, rašytojas Tomas Dirgėla, iniciatyva Vaikų žemė ir kiti. Per spalio – sausio mėnesius perskaitytas knygas tėvai, mokytojai ir vaikai už savo mokyklą registruoja https://forms.gle/pTbka3Mb6n743diB7 (nuoroda yra ir VšĮ puslapyje www.MesVaiksytei.lt Skaitymo čempionatas).

 

 

Lankytojų skaitiklis