• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„eTwinning“ projektas ,,The Best ever online restaurant"

Nuo rugsėjo 1dienos progimnazijos 6-os ir 7-os klasės pradėjo įgyvendinti „eTwinning“ projektą „The Best ever online restaurant“ („Mūsų geriausias visų laikų virtualus restoranas“), kuriame be atžalyniečių dalyvauja mokytojai ir mokiniai iš Prancūzijos, Latvijos ir Moldovos. Projektas vyks visus 2023–2024 mokslo metus.

Šio europinio projekto tikslas – skatinti jaunus žmones įsitraukti į savo mitybos įpročių refleksiją ir pagalvoti apie savo, kaip vartotojo, elgesio pasekmes. COVID laikotarpiu maisto pristatymo skaičius labai išaugo visoje Europoje – pasikeitė mūsų vartojimo įpročiai. Projekto metu mokiniai kurs virtualų internetinį restoraną, galvodami apie visus aspektus: meniu (atsižvelgs į konkrečias dietas), maisto pristatymo paslaugą (kaip, kiek), išlaidas. Jie parinks receptus, paaiškins, kaip ruošti patiekalus, sugalvos reklaminę restorano kampaniją. Kiekviena šalis kurs tradicinį kalėdinį meniu, bus išleista bendra šalių patiekalų virtuali knyga. Mokiniai apmąstys savo projekto stipriąsias ir silpnąsias puses ir aptars maisto pristatymo į namus privalumus ir trūkumus.

Šiuo metu mokiniai rengia pristatymus apie mūsų progimnaziją, Telšius, mūsų šalį, tradicinį maistą, kuria projekto logotipus, iš kurių bus išrinktas kūrybiškiausias. Jau vyko mokytojų nuotoliniai susitikimai. Spalio 10 dieną džiaugėmės pirmuoju mokinių nuotoliniu susitikimu, kurio metu vaikai pasisveikino visų šalių dalyvių kalbomis, susipažino ir netgi sužaidė „Kahoot“ žaidimą, atsakinėdami į dalyvaujančių šalių pateiktus klausimus apie jų šalį, maistą, kitus įdomius faktus. Labai smagu, kad mūsų komanda buvo tarp lyderių.

Projekto iniciatorė ir vadovė anglų k. mokytoja L. Trepkevičienė

 

 

Lankytojų skaitiklis