• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokinių savivalda svečiavosi Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje

Gruodžio 9 dieną mokinių savivaldos atstovai, lydimi direktoriaus Kęstučio Saplinsko, pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės ir mokytojos Dinaros Dacienės, vyko į Mažeikių Kalnėnų progimnaziją.

 Išvykos tikslas – užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp mokinių savivaldų. Pirmiausia mokiniai susipažino su Kalnėnų progimnazija, jos edukacinėmis erdvėmis. Po to žaidė susipažinimo žaidimus, pristatė savo mokyklas, planavo, kaip išplėsti bendradarbiavimą pasitelkiant „Kahoot“, „Zoom“ programas ir kitus būdus. Numatyta įvairių bendrų renginių. Pavasarį lauksime mažeikiškių Telšiuose. Džiaugiamės šiltu priėmimu, gražiu bendravimu, prasminga veikla kartu.

Progimnazijos mokinių savivaldos vadovė Dinara Dacienė

 

 

Lankytojų skaitiklis