• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žemaitijos matematikų konkursas

Balandžio 7 dieną geriausi mūsų mokyklos matematikai, vadovaujami mokytojų Stanislavos Norkuvienės, Rasos Žutautienės, Angelinos Streckienės, vyko į Salantus dalyvauti Alfonso Ivanausko komandiniame matematikos uždavinių sprendimo konkurse. Jame iš viso dalyvavo 37 komandos iš įvairių Žemaitijos mokyklų. 3–4 kl. komandą lydėjo sėkmė – laimėta garbinga III vieta, kitos dvi komandos (5–6 kl., 7–8 kl.) pasiekė taip pat gerų rezultatų. Šaškių konkurse I vietą iškovojo 5a kl. mokinys Dovydas Sukauskas, II vietą – 7b kl. mokinė Andrėja Navickaitė.

Dalyvavome pirmą kartą, dėkingi Salantų gimnazijai už puikiai organizuotą renginį.

Mokinių ir mokytojų vardu matematikos mokytoja metodininkė Rasa Žutautienė

 

Lankytojų skaitiklis