• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konkursas „Žodžiai į širdį“

„Ne žemės derlumu, ne drabužių išskirtinumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių stiprumu garsėja tautos, daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą“. M. Daukša

2023 m. balandžio 6 d. Telšių ,,Atžalyno" progimnazijoje įvyko respublikinio specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių nuotolinio viešojo skaitymo konkurso „Žodžiai į širdį", skirto tėvynei Lietuvai peržiūra. Tai tradiciniu tapęs konkursas, kuriame norą dalyvauti pareiškė 31 švietimo įstaiga iš visos Lietuvos. 

Mūsų progimnazijai atstovavo 9 mokiniai: Mantvydas, Kajus, Jorintas, Eglė, Kostas, Benas, Klaudijus, Gabija, Greta. Kūrinius skaitė net 76 skirtingų gebėjimų mokiniai, kurie dalyvaudami šiame konkurse patyrė sėkmę. Peržiūroje dalyvavusius mokinius progimnazijos direktorius Kęstutis apdovanojo padėkos raštais, o kitiems dalyviams išsiųsti elektroniniu paštu.

Konkurso „Žodžiai į širdį“ organizatoriai

 

Lankytojų skaitiklis