• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinė literatūros pamoka

Balandžio 21 dieną mes, 8b klasės mokiniai, kartu su lietuvių k. ir lit. mokytoja J. Šliažiene, bibliotekos vedėja A. Vaičiuliene ir soc.pedagoge L. Kuzminskyte dalyvavome knygos „Telšiai. Atminties knyga“ pristatyme, kuris vyko K. Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje.

Knyga išleista įgyvendinus projektą, kurį vykdė žemaičių muziejus „Alka“. Jo darbuotoja J. Bucevičė, pristatydama knygą, papasakojo apie XX a. 1 p. Telšiuose gyvenusią žydų bendruomenę, apie ješivos veiklą ir rabinus, apie žydų jaunimo mokymąsi, jų tradicijas ir šventes. Pranešėja papasakojo ir apie holokaustą bei tragišką šios tautos likimą Antrojo pasaulinio karo metais. Visa tai mums leido geriau suprasti per literatūros pamokas perskaitytą žydaitės Anos Frank „Dienoraštį“.

Šis renginys mums, aštuntokams, buvo netradicinė literatūros pamoka, kurioje sužinojomedaug įdomios informacijos ne tik apie žydų tautą, bet ir apie gimtąjį miestą.

8b klasės mokinė Viltė Jociutė

 

Lankytojų skaitiklis