• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

eTwinning projektai mokykloje

Jau 5 metai, kaip mūsų mokykla yra įsijungusi į eTwinning Europos projektus.Tai nefinansuojami projektai, tačiau jie padeda susirasti partnerius Comenius projektams, kokį mūsų mokykla turėjo 2008 - 2010 m. m..

Šiais mokslo metais pradinių klasių mokiniai su savo mokytojais dalyvavo projekte „Šviesk, maža žvaigždute“. Buvo padarytos ir išsiųstos Kalėdinės atvirutės į 22 Europos valstybes. Tiek pat sveikinimų gavome ir mes.

Gegužės 2-9 dienomis visoje Europoje vyko Comenius savaitė. Šiam renginiui mes skyrėme Rumunų pasakos incenizaciją

„Druska patiekaluose“, kurią parodėme visiems pradinių klasių mokiniams. Pasaka gimė iš eTwinning projekto apie tarp kultūrinį šalių bendradarbiavimą per meną, pasakas. Projekte dalyvauja 33 Europos valstybės, kurios nusiuntė savo pasakas išverstas į anglų kalbą projekto nariams, o incenizuoti reikėjo kitos šalies pasaką. Vaidmenis pasakoje atliko 1 – 4 klasių mokiniai, projekto dalyviai.

Nuorodos į projektus:

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p34358

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p33338

Projektų vadovė pradinių klasių anglų kalbos mokytoja Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis