• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žemaitijos krašto moksleivių pirmosios pagalbos varžybos”

Šių metų gegužės 6 d. Telšiuose „Germanto lobio” salėje vyko tradicinės „Žemaitijos krašto moksleivių pirmosios pagalbos varžybos”, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, vadovaujama visuomenės sveikatos priežiūros specialistės A. Fabijonavičiūtės.

Mūsų mokyklos komandą sudarė 5 mokiniai iš 7d ir 8a klasių. Tai yra V. Brazdeikytė, M. Mizgerytė, M. Sudintaitė, V. Vasiukevičiūtė ir A. Benys, kurie įnirtingai rungėsi su kitomis 6 komandomis iš Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos‚ Luokės, „Jaunimo“, „Germanto“ bei „Džiugo“ vidurinių mokyklų. Kiekvienai komandai buvo pateikta įvairių užduočių, vertinamų balais. Visos komandos tryško išradingumu, žinių apie sveikatą gausa.

Deja, šiemet mūsų mokyklos komandai nepavyko užimti prizinės vietos, tačiau galime pasidžiaugti neblogais rezultatais. Ji surinko net 15 taškų iš 18 galimų. Tai yra tik 1 taško pritrūko iki III prizinės vietos. Komanda dėl to nenuliūdo. Tai tik paskatino juos ateityje siekti geresnių rezultatų. Visos varžybose dalyvavusios komandos buvo apdovanotos prisiminimų dovanėlėmis.

 

Lankytojų skaitiklis