• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinė sveikinimosi diena

Lapkričio 21-oji – Pasaulinė sveikinimosi diena. Šventė minima nuo 1973 metų. Ją švęsti paskatino du broliai amerikiečiai Maiklas ir Brajenas Makkomak, kovojantys prieš šaltąjį šalių karą. 1973 m. rudenį broliai netyčia susitiko Nebraskoje ir taip apsidžiaugė susitikimu, kad nutarė savo džiaugsmu pasidalinti su kitais. Jie išsiuntė laiškus draugams ir pažįstamiems į visus pasaulio kampelius. Tai buvo tiesiog sveikinimai, linkėjimai ir prašymas perduoti sveikinimus dar bent 10-iai žmonių.

Tačiau ne paslaptis, kad sveikinimosi džiaugsmu mūsų progimnazijoje dalijamasi ne visada. Todėl

8a klasės mokinys Gustas Žutautas pagal dailės mokytojos Ligitos Kaziukonės fotografijas ir filmuotą medžiagą sukūrė filmuką „Sveikinkimės“. Filmo peržiūros organizuojamos skaitykloje. 5b ir 7b klasių mokiniai skaityklos bibliotekininkės buvo pakviesti dalyvauti sveikinimosi žaidime naudojantis „Kahoot“ programėle. Klasių valandėlių metu šį žaidimą gali išmėginti visos progimnazijos klasės.

Tegul ši diena paskatina kiekvieną rytą ar dieną pasidalinti pasisveikinimu, šiltu žvilgsniu ir šypsena. Juk tai yra taip nuostabu.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis