• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Advento vainikų pynimo vakaronė

Lapkričio 24-osios vakarą progimnazijos aktų salė kvepėjo šienu, arbata ir saldumynais – mokykloje vyko Advento vainikų pynimo vakaronė. Jaukioje aplinkoje mokiniai, mokytojai ir tėvai pynė vainikus ir juos dabino įvairiausiomis grožybėmis. Kokių tik vainikų nebuvo prigaminta! Prie fojė įrengtos prakartėlės kan. Vygintas Gudeliūnas juos pašventino, visiems susirinkusiesiems palinkėjo ramaus apmąstymų laiko. Mokinių savivaldos pirmininkė Viltė Jociutė mokyklos bendruomenę pakvietė dalyvauti akcijoje „Pasidalinkime gerumu, kad Kalėdos būtų saldžios“ ir paaukoti cukraus ar kitų saldumynų, kurie bus padovanoti Telšių „Caritui“. 

Prasidėjo Kalėdų laukimo metas. Tegul jis būna pripildytas susikaupimo, draugiškumo ir gražių darbų.

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis