• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Skaitymo maratonas

Balandžio 21 dieną 3a, 3b, 5a, 5b ir 6b klasės mokiniai Telšių rajono savivaldybės salėje dalyvavo Skaitymo maratone ,,Ievos Simonaitytės pėdomis per Klaipėdos kraštą", skirtame Pasaulinei skaitymo dienai ir 125-osioms Ievos Simonaitytės gimimo metinėms. Pradinukai skaitė Dovilės Zaveckaitės knygą „Lietus ir skafandras“, o vyresnieji Ievos Simonaitytės autobiografinės trilogijos „O buvo taip“ ištraukas. 

Mokiniams buvo smagu ne tik apsilankyti rajono savivaldybės Didžiojoje salėje, pasėdėti Tarybos narių vietose, bet ir pasitikrinti viešojo skaitymo gebėjimus. Tai buvo visoje respublikoje organizuojamų Lietuvių kalbos dienų renginys. Progimnazistus jame dalyvauti paskatino bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Danguolė Eirošienė ir Audra Arlauskienė.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Audra Arlauskienė

 

Lankytojų skaitiklis