• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Matematikų laimėjimai

Balandžio 18 dieną  Šiauliuose vyko Respublikinė 6 - 8 klasių matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 68 dalyviai. Olimpiadoje penktą vietą užėmė mūsų mokyklos mokinai: Paulius Ramšas (8c klasė, mokytoja A. Streckienė) ir Goda Paulauskaitė (8d klasė, mokytoja R. Žutautienė).
Kovo 17 dieną mūsų mokykloje vyko tarptautinis matematikos konkursas Kengūra 2011, kuriame dalyvavo net 102 1-12 klasių mokiniai.

Galime pasidžiaugti, kad į geriausių dešimtuką rajone pateko: Rokas Pavlovas (1 klasė), Tadas Serva (1 klasė), Tomas Žvirzdinas (1 klasė), Edvinas Butikis (1 klasė), Matas Juška (1 klasė), Vincas Lečkauskas (3 klasė), Edas Simanauskas (3 klasė), Gabija Silkauskaitė (3 klasė), Viktorija Bružaitė (5 klasė), Armandas Žutautas (5 klasė), Evaldas Dovidavičius (5 klasė), Gvidas Silkauskas (5 klasė), Giedrius Kazlauskas (6 klasė), Vydmantė Cirtautaitė (6 klasė), Eglė Petkevičiūtė (7 klasė), Viktorija Vasiukevičiūtė (7 klasė), Gabrielė Jakumaitė (7 klasė), Paulius Ramšas (8 klasė), Goda Paulauskaitė (8 klasė), Justas Baltrukonis (9 klasė), Deivydas Naglys (10 klasė).

 

Lankytojų skaitiklis