• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Finansinio raštingumo ugdymo projektas „Valdau savo finansus – esu laisvas“

Projekto tikslas – plėtoti jaunimo finansinį išprusimą, formuoti ekonomišką požiūrį į pinigus ir asmeninių finansų valdymą, suteikti žinių, kurios padėtų jauniems žmonėms kurti savo finansinę ateitį.

Gegužės 3 d. vyko projekto finalas trijuose miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje, Telšiuose. Telšių finale, kuris vyko Socialinių mokslų kolegijos Telšių filiale, dalyvavo 6 komandos. Telšių „Atžalyno“ vidurinei mokyklai atstovavo „Merkantilistai“ – 10a klasės mokiniai ir „Ekonomikosas“ – 12 klasės ekonomikos pasirenkamo kurso mokiniai.

Finalo dalyviai išklausė finansų specialistų kursus „Valdau savo finansus – esu laisvas“ ir pristatė ekonomines pasakas. Abi komandos paruošė Power Point prezentaciją. “Merkantilistų“ komandos atstovės Agnė Klemanskytė ir Monika Adomkutė pristatė ekonominę pasaką „Lobis - Dnb NORD bankas“ Greta Gintalaitė supažindino su „Stebuklingu pasakojimu apie DnB NORD banką“.

Kompetentinga komisija, atsižvelgdama į finansinių- ekonominių žinių demonstravimą, kūrybiškumą, originalumą ir aiškumą „Merkantilistų“ komandai skyrė antrą vietą ir tris kelialapius į 10 dienų tarptautinę stovyklą Latvijoje.

Finansinio raštingumo konkursui komandas ruošė ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė
 

Lankytojų skaitiklis