• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pažintis su naujais „Šviesos“ leidyklos vadovėliais

Mūsų progimnazijoje svečiavosi leidyklos „Šviesa“ pardavimų projekto vadovė Ingrida Tamošauskienė. Ji supažindino su vadovėlių serija „Maži milžinai“. Šis mokymosi komplektas parengtas pagal atnaujintą pradinio ugdymo programą. Tai įdomus ir veiksmingas mokymas(is) su šia serija. Pristatyta ir vadovėlių serija „Horizontai“. Visi šios serijos mokymosi komplektai yra nauji, originalūs, parengti pagal atnaujintą pagrindinio ugdymo gamtos mokslų bendrąją programą.

Leidykla „Šviesa“ kartu su autorių komandomis kurdami šių serijų vadovėlius konsultavosi, bendradarbiavo su kūrybiškumo ekspertu prof. Kristupu Saboliumi ir neuromokslininku doc. Dr. Kęstučiu Skauminu.

Tamošauskienė progimnazijos bibliotekai padovanojo 2 STEAM istorijas – knygas, tai Lewis Carrroll „Alisa stebuklų šalyje“ ir Jules Verne „Aplink pasaulį per 80 dienų“. Mūsų mokiniai galės ne tik skaityti šias istorijas, bet ir kūrybiškai atlikti pagal jas užduotis iš įvairių sričių: mokslo, technologijų, inžinerijos, meno, matematikos, gamtos. 

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis