• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Atžalyne“ svečiavosi Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokiniai

2020 metais būrelis „Piliečio žadintuvas“, kurį lanko 16-ka 5–8 klasių mokinių, užmezgė glaudžius ryšius su Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija. Pradėtas vykdyti ilgalaikis projektas „Tai, ką aš jaučiu ir apie ką galvoju gyvendamas Lietuvoje“. 

Projekto tikslas – pažinti Žemaitiją ir Aukštaitiją: jos žymius žmones, tradicijas, lankytinas vietas, architektūrą, gilinti lietuvių ir rusų kalbų žinias bei tobulinti jų vartojimo įgūdžius. Karantino metu dviejų miestų mokiniai bendravo nuotoliniu būdu, o šį pavasarį įvyko pirmasis susitikimas Telšiuose. Vilniečiai mūsų progimnazijoje buvo sutikti svetingai: mokiniai svečius supažindino su mokykla, pakvietė į koncertą ir šiltam pabendravimui, projekto veiklų aptarimui istorijos kabinete. Po to svečiai susipažino su Telšių miestu, vakare plaukiojo Masčio ežere. Kitą dieną vilniečiai su „Piliečio žadintuvo“ nariais mokykliniu autobusu keliavo prie Ilgės, Germanto ežerų, kur draugiškai bendraudami leido laiką, piknikavo. Birželio 10 dieną atžalyniečiai yra pakviesti vykti į Vilnių, kur įvyks projekto veiklų apibendrinimas ir aptariami ateities planai, lankomos įžymios Lietuvos sostinės vietos. Linkime „Piliečio žadintuvui“ geros ir prasmingos kelionės!

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis