• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinio projekto „Erasmus+“ baigiamieji darbai

Skuba į pabaigą tretieji metai, kai progimnazijoje kartu su Ispanijos, Latvijos ir Belgijos mokyklomis vykdomas tarptautinis projektas „Little gazes at great artwork“ („Mažųjų žvilgsnis į didįjį meną“). Visų keturių mokyklų mokiniai, dirbdami pagal bendrą planą, naudodamiesi M.  K. Čiurlionio, A. Gaudi, E. Paltmanici, R. Magriti kūryba, parengė baigiamuosius darbus.

Yra sukurta elektroninė knyga „Students of the IV-th block are working on the artists“ („IV grupės mokinių kūryba“). Nuoroda į knygą: https://www.storyjumper.com/book/read/119395182/619faf99b4802#

Progimnazijos erdvėse eksponuojami „Erasmus+“ „Little gazes at great artwork“ mūsų progimnazijos ir partnerių baigiamieji darbai – plakatai. Kiekviena mokykla partnerė parengė po 5 plakatus: vienas iš jų pristato dailininką, kiti – keturių mokinių grupių  pagal amžių nuo darželio iki ketvirtokų veiklas. Kiekviena grupė nagrinėjo dailininkų M. K. Čiurlionio, A. Gaudi, E. Paltmanici ir R. Magriti biografijas, kūrybą, piešė pagal jų paveikslus.

Mums, visiems partneriams, labai svarbi Jūsų nuomonė apie parodos eksponatus. Kviečiame mokyklos ir miesto bendruomenę aplankyti parodą nuo birželio 6 dienos. Fojė, prie aktų salės, yra pakabintas atsiliepimų sąsiuvinukas. Dėkojame už Jūsų nuomonę.

Projekto koordinatorė Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis