• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Penktokų konkursas „Telšių rajono istorijos žinovai 2022“

Gegužės 25 dieną „Ateities“ progimnazijoje 9 mokyklų penktokai rungėsi konkurse „Telšių rajono istorijos žinovai 2022“. Mūsų progimnazijai atstovavo 5a klasės mokiniai Emilė Bagužaitė, Akvilė Nekrašiūtė ir Arijus V. Jonušas bei 5b klasės mokiniai Gytis Vilkas, Domas Žaronskis ir Martyna Jankauskaitė. 

Turėjome atsakinėti į klausimus apie Lietuvos istoriją ir nusipelniusius mūsų šaliai žmones. Labai patiko kūrybinė užduotis: reikėjo įvardinti nurodytą pastatą, jame dirbusį žmogų ir jo nuopelnus Lietuvai. Komandų kapitonai rungėsi tarpusavyje. Po įtemptos kovos su V. Borisevičiaus gimnazijos penktokais mūsų mokyklos komanda laimėjo prizinę III vietą ir buvo apdovanota išvyka į Plungės boulingą.

5a klasės mokinė Martyna Jankauskaitė

 

Lankytojų skaitiklis