• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Naktis mokykloje 2022

Gegužės 27 d. vakarą 60 pačių šauniausių progimnazijos mokinių rinkosi į trečią kartą mokykloje organizuotą „Naktį mokykloje“. Šiemet renginys buvo skirtas Telšių savivaldybės paskelbtiems Žemaičių kalbos metams. „Naktyje“ dalyvavo ir gimnazistai, buvę mūsų progimnazijos mokiniai, kurie maloniai dalijosi mintimis apie mokymąsi ir patirtis jau gimnazijoje ir kartu su septintokais dalyvavo renginio veiklose.

20 valandą aktų salėje vyko renginio atidarymas, kurio metu prisistatė klasių komandos, skambėjo žemaitiškos dainos ir pasakojimai. Po to sekė pačios įvairiausios veiklos: „lobio“ ieškojimas, žaidimai, sportinės rungtys, karaokė, diskoteka... Mokiniai, nors ir rungėsi tarpusavyje, bendravo šiltai, nuoširdžiai, padėdami vieni kitiems, ypač tada, kai darbas buvo komandinis. Veiklos taip įtraukė mokinius, kad dauguma jų akių nesudėjo iki pat 8 valandos ryto, kuris buvo pasitiktas mankšta, kabinetų tvarkymusi ir atsisveikinimu. Po renginio buvo galima išgirsti, kad „Naktis mokykloje“ – tai nepakartojama ir įsimintina ilgam. Ačiū renginio sumanytojai ir organizatorei „Atžalyno“ šaulių vadovei Astai Daukantienei, direktoriaus pavaduotojai Jadvygai Dapšienei, soc. pedagogei Laimai Kuzminskytei, mokytojoms, ruošusioms įdomias užduotis, Laimai Baltrukonienei, Jūratei Šliažienei, Kristinai Bagužienei, Loretai Jankauskienei, visiems klasių vadovams, praleidusiems „Naktį mokykloje 2022“ drauge su mokiniais ir prisidėjusiems prie galimybės patirti nuostabiausių įspūdžių.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis