• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajoninis konkursas „Raštingiausias mokinys“

Gegužės 19 dieną „Kranto“ progimnazijoje vyko rajoninis konkursas „Raštingiausias mokinys“. Jame mūsų mokyklos garbę gynė Arijus V. Jonušas (5a kl.), Domas Žaronskis (5b kl.), Greta Zdramytė (6a kl.), Andrėja Navickaitė (6b kl.), Greta Steckytė (7a kl.), Viltė Jociutė (7b kl.), Urtė Mitkutė (8a kl.) ir Gabija Jonauskytė (8b kl.). 

Labai džiaugiamės, kad Greta Zdramytė pasirodė kaip raštingiausia rajono šeštokė ir konkurse užėmė I vietą, Viltė Jociutė tarp septintokų buvo antra, o Arijus V. Jonušas užėmė III vietą penktų klasių mokinių grupėje. Sveikiname nugalėtojus ir jų lietuvių k. ir lit. mokytojas Jūratę Šliažienę bei Danguolę Eirošienę.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Audra Arlauskienė

 

Lankytojų skaitiklis