• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Telšių „Atžalyno“ progimnazija „Tūkstantmečio mokyklų“ (TŪM)  programoje!

Telšių „Atžalyno“ progimnazija yra atrinkta dalyvauti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotoje švietimo pažangos programoje „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM). Šios programos pagrindinis tikslas – mažinti moksleivių pasiekimų ir jiems prieinamos ugdymo kokybės atskirtį, stiprinant mokyklas įtraukties, kultūros, STEAM ir lyderystės srityse. Balandžio 26 dieną Klaipėdoje buvo suorganizuota TŪM idėjų ir kontaktų mugė, kurioje švietimo paslaugų tiekėjai supažindino su savo siūlomomis paslaugomis. 

Kontaktų mugės metu vyko gyvi pristatymai, dirbtuvės bei veikė stendų, pokalbių erdvė. Tai buvo puiki galimybė pamatyti ir išgirsti apie šiuolaikines švietimo paslaugas, skatinančias plėtrą ir įvairovę įtraukties, STEAM, kultūrinio ugdymo ir lyderystės srityse. Kitas žingsnis bus pažangos plano rengimas, bendradarbiaujant su Telšių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriumi bei kartu su kitomis  Telšių rajono savivaldybėje atrinktomis mokyklomis – Žemaitės gimnazija ir „Kranto“ progimnazija. Mūsų progimnazija orientuojasi į įtraukties sritį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis