• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kūrybinės patirties pasidalijimo dirbtuvės „Velykinės kompozicijos kūrimas"

Balandžio 12 d. mūsų progimnazijos atstovai dalyvavo Telšių regioninio profesinio mokymo centro organizuotose kūrybinės patirties pasidalijimo dirbtuvėse „Velykinės kompozicijos kūrimas". Dalyvavo 10/II gimnazijų, 8 klasių vadovai, technologijų mokytojai bei mokyklų atstovai, atsakingi už profesinį orientavimą/ugdymą karjerai. Netradiciškai dekoravome Velykų simbolį – kiaušinį, ir pasigaminome šventinę kompoziciją.

Praktiniame užsiėmime taip pat susipažinome su profesinio mokymo programomis.

Šventinės kompozicijos papuošė dailės mokytojos L. Kaziukonės velykinių kviling technika atliktų margučių parodą, kurioje yra ir vaikų iš Ukrainos darbai.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė 

 

Lankytojų skaitiklis