• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Sėkmė virtualioje respublikinėje parodoje „Atverkime kalbos turtus“

Antrus metus iš eilės naujienų portalas www.manokraštas.lt vasario – kovo mėn. kvietė moksleivius dalyvauti tradicinėse Lietuvių kalbos dienose. Užduotis buvo įdomi: mokiniai fotografavo arba piešė įvairius daiktus, gyvūnus ir, naudodamiesi IT, ant nuotraukų kėlė juos apibūdinančius būdvardžius. Virtualiai parodai „Atverkime kalbos turtus“ mūsų progimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojų L. Bugvilienės, I. Bugelienės, E. Kavaliauskienės, D. Eirošienės, J. Šliažienės ir A. Arlauskienės, iš viso pristatė 65 darbus. Pasak parodos organizatorės G. Paulikaitės, „Atžalyno“ mokinių darbai išsiskyrė estetiškumu ir būdvardžių, tarp kurių yra daug žemaitiškų apibūdinimų, gausa. Nusiųstos į virtualią parodą nuotraukos – tai mokinių, mokytojų ir tėvelių bendro darbo rezultatas.

Balandžio 5 dieną progimnazijoje lankėsi parodos organizatorė G. Paulikaitė ir renginio globėjai LRS Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė socialinių mokslų habilituota daktarė V. Targamadzė bei Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkas A. Antanaitis. Svečiai progimnazijos direktoriui K. Saplinskui įteikė Padėką už progimnazijos indėlį, dalyvaujant Lietuvių kalbos dienose. Susitikimo metu buvo pasidalinta mintimis apie Valstybinės lietuvių kalbos išsaugojimo būtinybę, dabartinę lietuvių kalbos vartojimo situaciją, kalbėta aktualiomis švietimo temomis.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja A. Arlauskienė

 

Lankytojų skaitiklis