• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Respublikinis projektas „Išauginta Europos Sąjungoje: akvakultūra“

Paraginti pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės, Telšių „Atžalyno“ progimnazijos 3a ir 5b klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte „Išauginta Europos Sąjungoje: akvakultūra“. Dalyvaudami projekto veikloje mokiniai susipažino su įvairiomis žuvų rūšimis, sužinojo, iš kur atsiranda žuvys ant mūsų stalo, išsiaiškino, kodėl žuvį valgyti sveika. 

3a klasės mokiniai paruošė stendą „Populiariausios akvakultūros ūkiuose auginamos žuvų rūšys“. 5b klasės mokiniai Gytis Vilkas ir Domas Žaronskis apie akvakultūrą paruošė pateiktį ir pristatė 2b, 3a ir 3b klasės mokiniams. Projekto dalyviai už nuveiktus darbus buvo apdovanoti kuprinėmis. 

3a ir 5b klasių vadovės A. Bagužienė ir D. Dacienė

 

Lankytojų skaitiklis