Mokinių priėmimas

  • PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Paspaudę, žemiau esančias nuorodą, galite parsisiųsti dokumentus, susijusius su mokinių priėmimu į Telšių „Atžalyno" progimnaziją:

Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimas Dėl priėmimo į Telšių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas

Mokinių priėmimo į mokyklą tvarkos aprašas

Telšių „Atžalyno“ progimnazijos mokinių priėmimo komisijos darbo reglamentas

Telšių „Atžalyno“ progimnazijai priskirtos aptarnavimo teritorijos

Prašymo forma

INFORMACIJA TĖVAMS/GLOBĖJAMS DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į „ATŽALYNO“ PROGIMNAZIJĄ

Prašymai į naujai formuojamas klases teikiami tik į vieną pasirinktą mokyklą nuo 2022 m. balandžio 1 d. iki birželio 30 d. Į laisvas vietas prašymai priimami nuo liepos 1 dienos iki rugpjūčio 31 d. Prašymų teikimas vykdomas nuotoliniu būdu pagal nustatytą formą (pridedama). Progimnazija prašymus registruoja prašymų registravimo žurnale pagal prašymų pateikimo laiką el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Vaiko tapatybę patvirtinančio dokumento (gimimo liudijimo/asmens tapatybės kortelės/paso) kopiją siunčiate kartu su prašymu, o vaiko sveikatos pažymėjimą pateiksite vėliau. P.S. Turimus pageidavimus pateikiate el. laiške.

 

Lankytojų skaitiklis