• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Virtualus projekto „Erasmus+“ partnerių susitikimas Latvijoje

Sausio 26 – 28 dienomis vyko virtualus tarptautinio projekto „Erasmus+“ „Little gazes at great artwork“ („Mažais žingsneliais į didįjį meną“) partnerių iš Ispanijos, Belgijos, Latvijos ir mūsų progimnazijos susitikimas Latvijoje, kurį organizavo Perse pradinė mokykla. Tai yra maža pradinė mokyklėlė, kurioje mokosi mokiniai nuo pirmos iki šeštos klasės imtinai, dirba 12 mokytojų, veikia darželis.

Susitikimas vyko tris dienas. Pirmą dieną buvome supažindinti su mokykla: jos erdvėmis, sporto sale. Sporto įrangos, kurios buvo gausu, įsigijimą finansavo kitas EU projektas. Sužinojome, kad kaimynų latvių mėgstamiausia sporto šaka yra krepšinis. Pakeliavome po Kokneso miestą ir jo apylinkes. Labiausiai įtraukianti buvo piešimo veikla antrą susitikimo dieną. Visi projekto partnerių mokyklų mokiniai piešė pagal Elitos Paltmanecės kūrybą, naudodamiesi „Canva“ programėle arba liejo akvareles ant popieriaus. Pirmos dienos veikla buvo apibendrinta „Kahoot“ programėle sudalyvaujant konkurse, kur pasitikrintos įgytos žinios. Džiugu, kad tiksliausiai į klausimus atsakinėjo mūsų progimnazijos 4a klasės mokinė Ugnė.

Paskutinę susitikimo dieną susipažinome su Latvijos žymiausiomis, lankytinomis vietomis. Partneriai iš Ispanijos ir Belgijos stebėjosi žiemiška Ryga. Klausėmės interviu su E. Paltmanece. Sužinojome, kad dailininkė anksti liko našlaitė ir rūpinosi ne tik savimi, bet ir jaunesne sesute. Anksti tapo savarankiška ir pasuko dailininkės keliu.

Dėkojame partneriams iš Latvijos už įdėtą darbą, organizuojant virtualų susitikimą. Kitas susitikimas vyks Ispanijoje.

Projekto koordinatorė progimnazijoje Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis