• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Geros savijautos programa

Šiais mokslo metais progimnazijoje startavo Geros savijautos programa 5 – 8 klasėms (koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Svotienė). Ja siekiama sumažinti nuotolinio mokymosi pasekmes vaikų ir jaunimo fizinei bei psichikos sveikatai, gerinti mokinių emocinę būklę.

Lektorė Lina Paulauskė per užsiėmimus kvietė mokinių komandas atlikti įvairias kūrybines užduotis, ugdančias socialinius emocinius, bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžius, gilesnį mokinių savęs pažinimą, savivertę bei skatinti jų motyvaciją mokytis. Per šias netradicines pamokas mokiniams reikėjo priimti atsakingus sprendimus, stiprinančius vaikų ir jaunuolių psichologinį atsparumą. „Sąmoningo dėmesingumo pradžiamokslį“ greičiausiai įveikusios komandos apdovanotos prizais.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis