• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sausio 13-osios minėjimas

Šiemet minėjome 31-ąsias Laisvės gynėjų dienos metines. Jas pradėjome pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 valandą visoje progimnazijoje buvo užgesintos šviesos, o languose uždegtos vienybės, atminimo ir pergalės žvakutės. Tylos minute pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę. Pirmo aukšto fojė visą dieną švietė pradinių klasių mokytojų Irmos Klaišytės ir Gražinos Jonikienės pagaminta instaliacija, simbolizuojanti laužą ir aukomis paženklintą taką iki jo. Šalia – skaityklos bibliotekininkės Dalios Krauzienės ir dailės mokytojos Ligitos Kaziukonės paruoštas fotografijų, vaizduojančių Sausio 13-osios įvykius, stendas.

5a klasės mokiniai ir „Atžalyno“ šauliai dalyvavo akcijoje „Neužmirštuolių pieva“, kurios metu neužmirštuolių žiedais pagerbė laisvės gynėjus Nepriklausomybės aikštėje prie paminklo Žemaičių apygardos partizanams ir laisvės kovoms atminti.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis