• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Adventinis rytmetis „Kalėdų belaukiant“

Prieš žiemos atostogas kasmet progimnazijoje rengiama šventė visiems mokiniams ir mokytojams – adventinis rytmetis „Kalėdų belaukiant“. Dėl pandemijos šiemet jis buvo organizuojamas dviem koncentrais – 1 – 4 klasėms ir 5 – 8 klasėms.

Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Telšių šv. Antano Paduviečio katedros administratorius kanauninkas Vygintas Gudeliūnas. Paslaptingą kalėdinę nuotaiką kūrė „Mados šokis“, vadovaujamas D. Dacienės, tetro studija „Einu su Kristumi“, vadovaujama M. Beinorienės. Svajingai ir smagiai skambėjo vokalinio-estradinio ansamblio, merginų chorinio dainavimo studijos ir jaunučių choro „Atžalynukai“ atliekamos dainos (vad. G. Vaitkaitis ir L. Petrulaitienė). Scenos dekoracijomis rūpinosi „Dizaino studija“ (vad. J. Martinkienė). Progimnazijos direktorius K. Saplinskas dėkojo koncerto dalyviams už gražų reginį ir įteikė padėkos raštus klasėms ir mokiniams, prisidėjusiems prie šventinės aplinkos kūrimo progimnazijoje. Direktoriaus pavaduotoja J. Dapšienė linkėjo progimnazijos bendruomenei pajusti pačias gražiausias Kalėdas savo širdyse ir pakvietė mokinius į netradicines pamokas.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis