• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Integruota tikybos ir muzikos pamoka

Artėjant Šv. Kalėdoms tikybos mokytoja metodininkė Jadvyga Dapšienė ir muzikos mokytoja metodininkė Laima Petrulaitienė vedė integruotą pamoką „Angelai mūsų gyvenime“ 3a ir 3 b klasėse. Pamokai vesti buvo pasirinkta netradicinė ugdymosi aplinka – kalėdiškai papuošta aktų salė. 

Mokiniai giedojo Šv. Kalėdų giesmeles, perskaitė istoriją apie angelus, prisiminė, kas yra angelai, ką jie veikia, kur gyvena ir pan. Pamokos pabaigoje parašė 2 – 3 dalykus, už ką norėtų padėkoti savo Angelui Sargui. O kokios Kalėdos be gerų darbų?! Kiekvienas mokinys sugalvojo ir parašė po vieną gerą pasiryžimą, kad Šv. Kalėdos būtų džiugios. Mokytojos pasidžiaugė nuoširdžiu mokinių darbu, palinkėjo Angelo Sargo globos ir dieviškos šviesos kiekvienuose namuose. Pamoka buvo  įvertinta padėka-dovanėle – „Jėzaus gimimo“ paveikslėliu.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis