• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Advento pradžia

Lapkričio 28-oji – Advento pradžia. Tai Kalėdų laukimo laikas, kada kiekvienas žmogus stabteli gyvenimo kelionėje ir susimąsto apie save ir šalia esančius, apie žmogaus gyvenimo prasmę. Jau ne vienerius metus progimnazija puoselėja gražią adventinių vainikų pynimo tradiciją. Pradinių klasių mokiniai su tėveliais ir mokytojomis organizavo akciją „Nusipink adventinį vainiką sau ir savo klasei“.

Penktadienio rytą mokykloje vainikus pynė ir 5 – 8 klasių mokiniai. Į progimnaziją atvyko ir mokinių darbus pašventino kunigas Saulius Tomošaitis. Nepaprasto grožio pašventinti vainikai papuošė progimnazijos fojė ir kabinetus. O visi 2a klasės mokiniai savo nupintus vainikus parsinešė į namus, kad ir juose sukurtų šventės laukimo nuotaiką. Pirmadienį pradinukai su mokytojomis rinkosi į mokyklos fojė, kurioje buvo uždegta pirmoji Advento žvakė. Kitas Advento žvakes pirmadieniais uždegs vis kiti mokiniai. Progimnazijos direktorius Kęstutis Saplinskas pirmąją Advento žvakę uždegė ir mokytojų kambaryje. Džiugu, kad dauguma mokytojų atsiliepė į direktoriaus pavaduotojos Jadvygos Dapšienės kvietimą tą rytą jaukiai pabendrauti prie kavos ar arbatos puodelio, pasivaišinti naminiu pyragu ar raudonšoniais obuoliais, išsitraukti lapelį su pamąstyti kviečiančia sentencija.

Linkime ramios ir prasmingos adventinės kelionės visai progimnazijos bendruomenei.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis