• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis projektas

„Kultūrinės intervencijos „Minecraft Education Edition“ platformoje“

  • Projektą vykdo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, įgyvendina viešoji įstaiga „Edukraftas“.
  • Trukmė: 2021 – 2022 m.m.
  • Projekto koordinatorė Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė.
  • Projekto tikslas - 3/4 kl. pasaulio pažinimo pamokose įdiegti kūrybiniais metodais grįstą ugdymą, panaudojant „Minecraft Education Edition“ platformą. 
  • Projektines veiklas vykdys 3b ir 4a klasių mokiniai ir jų mokytojos Stanislava Norkuvienė, Eugenija Kavaliauskienė per pasaulio pažinimo pamokas informacinių technologijų klasėje. 
  • Pagrindinės projekto veiklos:

Viešoji įstaiga „Edukraftas“, pasitelkdama „Minecraft“ technologiją, sukurs edukacinį pamokų turinį, aktualizuojantį vietos istoriją, kultūros objektus, pasakojimus, ekologijas ir kitas problemas. Šios platformos pagalba vaikai mokysis pasaulio pažinimo ir įgiję naujų žinių mokysis panaudoti jas praktiškai, priimdami sprendimus ir patirdami jų poveikį simuliuotose realaus gyvenimo situacijose. Tai leis atspindėti realų mokinių gyvenimą, kokiame pasaulyje jie dabar gyvena. Kartu bus skiriamas dėmesys lietuvių kalbos ugdymui.

 

Lankytojų skaitiklis