• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

INFORMACIJA TĖVAMS/GLOBĖJAMS DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į „ATŽALYNO“ PROGIMNAZIJĄ

Prašymai į naujai formuojamas klases teikiami tik į vieną pasirinktą mokyklą nuo 2021 m. balandžio 1 d. iki birželio 30 d. Į laisvas vietas prašymai priimami nuo liepos 1 dienos iki rugpjūčio 21 d. Prašymų teikimas vykdomas nuotoliniu būdu pagal nustatytą formą (pridedama). Progimnazija prašymus registruoja  prašymų registravimo žurnale pagal prašymų pateikimo laiką el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Vaiko tapatybę patvirtinantį dokumentą (gimimo liudijimą/asmens tapatybės kortelę/pasą) ir jo kopiją, vaiko sveikatos pažymėjimą tėvai pateikia vėliau, pasibaigus karantinui.
 
P.S. Turimus pageidavimus pateikiate el. laiške.
 
Prašymo formą atsisiųsite čia
 
Mokyklų teritorijas rasite čia
 
Progimnazijos priėmimo komisijos darbo reglamentą rasite čia
 
Mokinių priėmimo į mokyklą tvarkos aprašą rasite čia
 
 

Lankytojų skaitiklis