• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konstitucijos egzaminas

Lapkričio 11 d. LR Teisingumo ministerija keturioliktą kartą Lietuvoje organizavo Konstitucijos egzaminą, kuriame dalyvavo ir 91 mūsų progimnazijos 6–8 klasių mokinys. Šiai akcijai ruoštasi iš anksto. Per istorijos pamokas mokiniams buvo pristatyta LR Konstitucija. Vaikai buvo raginami gilintis, analizuoti šį svarbų mums visiems dokumentą. Mokiniai dalyvavo viktorinose, kurias organizavome kartu su skaityklos bibliotekininke Dalia Krauziene. 

Penktų klasių mokiniai buvo apdovanoti Vaiko konstitucija. Vaikai suprato, kad Lietuvos Respublikos Konstitucijos išmanymas padeda geriau žinoti ir ginti savo teises, suvokti piliečio pareigas, kurias vykdydami stipriname savo šalies nepriklausomybę.

Džiugu, kad 6b klasės mokinys Jokūbas Dacys savo amžiaus kategorijoje tapo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino I vietos nugalėtoju. Labai gerai į klausimus atsakė ir Remilė Glorija Račkauskytė bei Elijus Bagužas (6b kl.), Dovydas Dužinskas (7a kl.), Liepa Bendoraitytė (8b kl.) ir Benas Leinartas (8c kl.) Mokiniai bus apdovanoti Telšių rajono Švietimo ir sporto skyriaus dovanomis. Dėl pandemijos jos bus įteiktos pasibaigus karantinui ir sugrįžus į klases.

Istorijos mokytoja Vilma Savickienė

 

Lankytojų skaitiklis