• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kūrybinė stovykla Visagino menų rezidencijoje „Taškas“

Rugsėjo 11 – 13 dienomis mūsų progimnazijos mokinės Greta Martinkutė ir Karina Shalin iš 5a klasės bei aštuntokės Ema Vainoriūtė ir Austėja Mileikytė drauge su mokiniais iš kitų miesto mokyklų dalyvavo kūrybinėje stovykloje Visagino menų rezidencijoje „Taškas“. Mokiniai išmėgino įvairias meno šakas: piešė, lipdė, klijavo. Mokėsi ir savarankiškumo: patys gaminosi maistą rezidencijos virtuvėlėje, tvarkėsi nakvynės vietas.

Ši kūrybinė stovykla – tai „Atžalyno“ progimnazijos technologijų mokytojos Jadvygos Martinkienės kartu su rajono technologijų mokytojų metodine grupe sukurto projekto „Liaudies tradicijos vakar, šiandien, rytoj“ I etapas. II etapas bus edukacinė pamoka „Kalk vinį“, o III – kalėdinių žaisliukų konkursas tuo pačiu pavadinimu „Liaudies tradicijos vakar, šiandien, rytoj“.

Džiugu, kad mūsų progimnazijos mokiniai plečia akiratį, plėtoja kūrybines kompetencijas ne tik pamokų metu, bet ir dalyvaudami projektuose už mokyklos ribų.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis