• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis geografijos konkursas ADVENTUR

Vasario 3 dieną vyko respublikinis ADVENTUR geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Konkursas vyko nuotoliniu būdu. Klausimai buvo apie Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką.

Geografines žinias šiame konkurse išbandė ir mūsų mokyklos mokiniai. Dovydas Dužinskas (7a kl.) tarp Telšių rajono mokyklų septintokų iškovojo 2 vietą, Jokūbas Daukšas (7a kl.) rajone užėmė 3 vietą. Geras geografines žinias parodė ir šeštokai Kotryna Kazlauskaitė (6b kl.), Matas Kulevičius (6b kl.), Elijus Bagužas (6b kl.).

Vaikams labai patiko konkurso užduotys, jos paskatino dar labiau domėtis geografija.

Geografijos mokytoja L. Baltrukonienė

 

Lankytojų skaitiklis