• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 dieną visame pasaulyje minima Mokytojų diena. Tą rytą progimnazijos pedagogai buvo sutikti su jurginų puokštelėmis, skambant muzikos mokytojo G. Vaitkaičio atliekamai muzikai. 

Aštuntokai kartu su klasės vadove M. Beinoriene, skaityklos bibliotekininke D. Krauziene progimnazijos fojė paruošė šventinius stendus apie mokymąsi ir mokytojus. Mokytojų kambaryje ant stalo stovėjo aštuntokų padėka ir linksmos vaišės, primenančios mokytojams apie jų gerą atmintį, išmintį ir nuoširdumą. 6b klasės mokinė Greta Mikuckytė, vadovaujama dailės mokytojos L. Kaziukonės, paruošė įspūdingą portretų parodą.

Labai stengėmės parodyti, kokie svarbūs mums yra mokytojai, o jie mums atsidėkojo šypsenomis. Mieli mokytojai, tegu mokslo metai būna kuo geresni, o kiekvieną dieną Jus lydi kantrybė ir stiprybė!

8a klasės mokinė Milena Kūgytė

 

Lankytojų skaitiklis