• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokslo ir žinių diena

Vėl į duris pasibeldė Rugsėjis, atnešdamas gražią šventę – Mokslo ir žinių dieną. 9 valandą į progimnazijos kiemą susirinko aštuntokai, pirmokai, tėveliai ir mokytojai. Iškilmingai įnešta valstybinė vėliava, sugiedotas himnas. Renginį vedė ir rudeniškais posmais susirinkusiuosius džiugino aštuntokės Samanta ir Austėja. 

Mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus visus pasveikino su prasidėjusiais naujais mokslo metais, supažindino su saugos dėl koronaviruso reikalavimais. Drąsiai eilėraštukus deklamavo pirmokai. Skardūs skambučio dūžiai vaikus sukvietė į klases pirmajai pamokai. Dėl COVID-19 infekcijos pamokos kitų klasių mokiniams prasidėjo 10 ir 10.30 valandą. Naujus mokslo metus progimnazija pasitiko susitelkusi,  kantriai ir geranoriškai. Jokios negandos negali įveikti ryžto tobulėti, augti ir džiaugtis!

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis