• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Džiaugiamės puikiais anglų kalbos olimpiados rezultatais

Vasario 25 dieną nuotoliniu būdu vyko rajoninė 7 – 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Joje dalyvavo 8 mūsų progimnazijos mokiniai, kuriuos ruošė anglų kalbos mokytojos Kristina Bagužienė, Birutė Raibužienė ir Lina Trepkevičienė. Olimpiados dalyviai atliko teksto klausymo, žodyno vartojimo, gramatikos ir skaitymo užduotis.

7 klasės mokinys Gabriel Marijus Slipčenko tarp rajono bendraamžių iškovojo antrą vietą (surinko 88 taškus iš 100). Gvidas Vaitkus surinko 76, Jokūbas Daukšas – 75, Gabija Jonauskytė – 72 taškus. Aštuntokai Liepa Bendoraitytė, Vilius Rimkus, Fausta Kalašinskaitė ir Patricija Girkontaitė surinko atitinkamai 81, 75, 69 ir 65 taškus.

Džiaugiamės mokiniais, savo žiniomis ir gebėjimais garsinančiais mūsų progimnaziją.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis