• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Progimnazijos skaitykla atvira iššūkiams ir pokyčiams, kurių pagrindinis tikslas – padėti sėkmingai augti mokiniui, mokytojui ir visai bendruomenei. Spalio mėn. skaitykloje vyko klasės valandėlės, integruotos pamokos, primenančios, kad spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. LMBDA, būdama Tarptautinės mokyklų bibliotekų asociacijos nare, paskelbė šių metų temą: „Skaitymas – vienas iš kelių į sveikatą ir gerovę“.

Pradinėse klasėse vyko protų mūšis „Iš kokių mes pasakų“ ir skaidrių apie skaitymo naudą peržiūra. Vyresnieji mokiniai dalyvavo protų mūšyje „Rašytojai ir knygos“, išklausė pranešimą apie biblioterapiją ir skaitymo naudą.

Manau, kad tai kvietė susimąstyti apie knygų, skaitymo, mokyklų bibliotekų bei geros sveikatos ir savijautos ryšį.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis