• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Viešojo skaitymo konkursas „Jie nešė šviesą ant pečių“

Skaitymas – labai svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Skaitymas mažina stresą, formuoja dvasiškai brandesnę, labiau apsišvietusią, kultūringą ir socialiai vertingą asmenybę. Ir svarbiausia, skaitymas – tai informacijos ir komunikacijos perdavimo priemonė, ugdanti kūrybinį ir kritinį mąstymą, skatinanti protinę veiką, kalbos įgūdžius, padedanti ugdyti dėmesio koncentraciją.

Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijos 3 – 6 klasių mokiniai dalyvavo kovo mėnesį organizuotame respublikiniame specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių viešojo skaitymo konkurse „Jie nešė šviesą ant pečių“, kuris buvo skirtas Knygnešio dienai paminėti. Mokinius ruošė specialioji pedagogė Renata Kulevičiūtė ir bibliotekininikė Aušra Vaičiulienė.  Konkurse panoro dalyvauti 110 mokinių iš skirtingų respublikos ugdymo įstaigų. Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo 85 pedagogai ir pagalbos mokiniui specialistai. Visiems konkurse dalyvavusiems skaitovams įteikti padėkos raštai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams mokiniams, jų mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams bei linkime smagios kelionės į skaitymo šalį, nes skaitydamas žmogus auga, mokosi, pasaulį ir save suvokia giliau ir plačiau. Todėl gyvenkime skaitydami – tegul kelionė su knyga niekada nesibaigia!

Specialioji pedagogė Renata Kulevičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis