• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Protmūšis „Ką žinau apie Valentino dieną?“

Kas buvo Šv. Valentinas? Ką jis, be įsimylėjėlių, dar globojo? Koks rašytojas padėjo Valentino dienai išpopuliarėti? Kokia yra pati fantastiškiausia meilės dovana pasaulyje? Kokios profesijos atstovai gauna daugiausia sveikinimų Valentino dienos proga? Kas vyksta organizme, kai žmogus įsimyli?

Į šiuos ir dar daugiau klausimų, susijusių su Šv. Valentino diena, turėjo atsakyti 23 mūsų mokyklos mokiniai, dalyvavę vasario 12 dieną, penktadienį, vykusiame 5-8 klasių mokinių protmūšyje ,,Ką žinau apie Valentino dieną?“. Nuotoliniu būdu vykusio renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis istorija ir literatūra. „Teams“ platformos komandoje „Valentino dienos protmūšis“ susirinkę  dalyviai atsakymus turėjo pateikti programėlėje „Quizizz“.

Tiksliausiai į klausimus atsakinėjo ir protmūšio nugalėtoju tapo 5a klasės mokinys Tonis Kučinskis. 8b klasės mokinė Samanta Abromavičiūtė užėmė 2 vietą. O 3 vietos laimėtoja tapo 5a klasės mokinė Gabija Daunytė.

Mokytojos K.Bagužienė ir J.Šliažienė

 

 

Lankytojų skaitiklis