• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis šokio konkursas „Išsilaisvinkime kartu 2021“

Kovo 4 – 5 dienomis Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje vyko nuotolinis respublikinis 1 – 4 ir 5 – 8 klasių mokinių autorinio šokio konkursas „Išsilaisvinkime kartu 2021“. Konkurse dalyvavo Mažeikių, Radviliškio, Kėdainių, Telšių miestų ir rajonų mokiniai.

Telšių „Atžalyno“ progimnazistai pristatė net 6 skirtingus darbus. Iš jų 1 – 4 klasių kategorijoje prizinę 3 vietą užėmė šokio kompozicija „GMP“ (Gabrielė Skirmantaitė, Paulina Einingytė, Martyna Jankauskaitė), šokis „Šaltis“ (Martyna Jankauskaitė) užėmė taip pat 3 vietą. 2 vietą užėmė šokis „Svajonė išsipildys“ (Gabija Gaudutytė, Justė Skirmantaitė) ir 1 vietą – šokis „Šokanti medicinos seselė“ (Paulina Norkutė ir Lukas Norkus). 5 – 8 kl. kategorijoje 2 vietą užėmė šokis „Onorak-91" (Patricija Girkontaitė, Kornelija Noreikaitė, Goda Nordelytė, Kornelija Niuniavaitė, Gabija Jonauskytė, Karolina Noreikaitė). Šias mergaites konkursui paruošė Mokytojos J. Martinkienė ir D. Dacienė. Šokis „Signalas“ (Vanesa Žutautaitė, Darija Putvinaitė) užėmė 1 vietą.

Džiugu, kad mūsų progimnazijos mokiniai yra pamėgę šokį ir su džiaugsmu pasineria į jo kūrybą.

Šokio mokytoja Dinara Dacienė

 

Lankytojų skaitiklis