• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sėkmė „Lietuvos Respublikos  Konstitucijos egzamine 2020“

Labai džiaugiuosi sužinojęs, kad iškovojau I vietą tarp bendraamžių Konstitucijos egzamine. Tačiau nelaikau savęs „žvaigžde“, nes manau, kad man paprasčiausiai nusišypsojo sėkmė.Konstitucijos egzaminas buvo iššūkis, jam ruošiausi. Atlikau praktikavimosi testus prieš egzaminą, skaičiau Lietuvos Konstituciją.

Labai padėjo žinios, kurias gaunu iš šeimos ir mokytojų. Manau, lemiamas buvo paskutinis atviras klausimas apie 38 Konstitucijos straipsnį — tėvų ir vaikų pareigas. Jis man svarbiausias, mat labai gerai sutariu su šeima ir suvokiu šio įstatymo svarbą. Tėvai mane auklėja, augina doru žmogumi, o aš už meilę atsidėkoju pažadėdamas juos visada gerbti ir globoti. Linkiu visiems domėtis Lietuvos įstatymais ir istorija, kad būtume atsakingi už savo ateitį! 

Jokūbas Dacys, 6b klasės mokinys

 

Lankytojų skaitiklis