• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Virtuali karjeros ugdymo viktorina „Ateitis be šešėlio“

Gegužės 26 dieną 13-ka 8b ir 8c klasės mokinių dalyvavo respublikinėje virtualioje karjeros ugdymo viktorinoje „Ateitis be šešėlio“, kurią organizavo Valstybinė darbo inspekcija. Dalyvauti renginyje mokinius padrąsino etikos ir istorijos mokytoja Vilma Savickienė ir skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė.

Viktorinos tikslas – padėti mokiniams tinkamai orientuotis darbo rinkoje, laiku sužinoti ir įvertinti neoficialaus darbo pavojus, ugdyti jų pilietiškumą bei socialinę atsakomybę. Viktorinos užduotis buvo parinkta ne vien mokinių žinioms patikrinti. Ja siekta  paskatinti mokinius ir mokytojus daugiau sužinoti ir ateityje gauti reikalingos informacijos apie įdarbinimo taisykles. Viktorinos užduotį sudarė 50 klausimų. Nugalėtojai buvo renkami pagal teisingų atsakymų skaičių ir testo atlikimo trukmę. Iš mūsų progimnazijos geriausiai sekėsi 8c klasės mokinėms Godai Nordelytei (36,36 t., 28:10 min), Urtei Tamavičiūtei (33,73 t., 27:35 min) ir Patricijai Girkontaitei (32,62 t., 18:42 min).

Viktorinos organizatoriai dėkingi mokytojams, kurie paragino savo mokinius dalyvauti viktorinoje ir padėjo juos registruoti. Visiems linki saulėtos vasaros, geros nuotaikos, sveikatos ir sumanymų bei iniciatyvų sėkmės!

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis