• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sėkmė tarptautiniame integruotame dailės ir technologijų bei anglų kalbos konkurse „Mano augintinis 2021“ („My pet“)

Štai ir įvyko pirmas tarptautinis integruotas dailės ir technologijų bei anglų kalbos virtualus konkursas „Mano augintinis 2021“ („My pet“). Jame dalyvavo beveik 1000 mokinių (juos ruošė 300 mokytojų) iš daugiau nei 40 Lietuvos, Turkijos, Ispanijos miestų bei miestelių. Džiaugiamės mūsų mokyklos 3a klasės mokinio Emilijaus Juozapavičiaus pasiekimu  – laimėta trečiąja vieta.
Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos interneto svetainėje (nuoroda https://paukstelis.lt) ir progimnazijos socialinio tinklo Facebook paskyroje galima susipažinti su konkurso „Mano augintinis 2021“ skirtingų amžiaus grupių darbų virtualiais albumais ir laimėtojų darbų knygomis.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis