• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

,,Rokoukiamies ėr korkiam žemaitėškā“

Kasmet Telšių rajono savivaldybės kultūros centras organizuoja regioninį vaikų ir moksleivių žemaičių kūrybos ir žemaitiškų skaitymų konkursą ,,Rokoukiamies ėr korkiam žemaitėškā“. Konkurso tikslas – populiarinti žemaičių tarmės ir potarmių tradicijas, taikant šiuolaikines tarmiškos kūrybos formas.

Šiais metais dėl karantino jis vyko virtualiu būdu. Dalyviai savo darbus turėjo nufilmuoti ir siųsti organizatoriams. Žemaičių kūrybos kategorijoje dalyvavo mūsų progimnazijos 6b klasės mokinė Samanta Bumblauskytė. Ji konkursui pateikė žemaitišką pasakojimą „Baisus žvieris“, už kurį buvo apdovanota organizatorių padėka ir puikiomis dovanomis.

Džiugu, kad kiekvienais metais vykstantis konkursas ,,Rokoukiamies ėr korkiam žemaitėškā“ skatina žemaičių kalbos vartojimą ir jos gyvybingumo puoselėjimą.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Jūratė Šliažienė

 

Lankytojų skaitiklis