• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Erasmus+ projektas „Mažųjų žvilgsnis į didįjį meną"

Vaikai dirba grupėse. I grupė (3–6 metų vaikai) kuria filmuką apie M. K. Čiurlionį. Jį pristatys projekto partneriams. Vėliau susipažins su partnerių sukurtais filmukais. II grupė (7 metų vaikai) piešia ir elektroninėje erdvėje paskelbia komiksus apie M. K. Čiurlionį. III grupė (8 metų vaikai) parengė metodinę medžiagą, kurią  projekto partneriams išsiuntė paštu. Jau esame informuoti, kad siuntiniai gauti. IV grupė (10–12 metų vaikai) ruošia didžiulį darbą, kuris tęsis visus mokslo metus. 

Mokiniai burtų keliu išsitraukė dailininkus. Tai M. K. Čiurlionis, latvių mados dailininkė E. Patmalniece, Belgijos dailininkas R. Magritas, A. Gaudi iš Katalonijos. Naudodamiesi internetu vaikai susipažins su pasirinkto dailininko biografija ir darbais. Vėliau sekdami tuo dailininku sukurs savo darbą. Tam jau yra nupirkta kanceliarinių prekių: piešimo albumas, flomasteriai, akvareliniai dažai, aplankai su įmautėmis piešinių kaupimui. Visos veiklos bus fotografuojamos ir siunčiamos projekto partneriams. Nuotraukų kaupimui nupirkti albumai, laikmenos.

Gruodžio viduryje suplanuotas internetinis susitikimas su partnerių mokyklomis. Vieni kitiems giedosime Kalėdines giesmes. Tikimės, kad situacija dėl Covid 19 pandemijos keisis ir po Naujųjų metų įvyks mokinių ir mokytojų susitikimai mokyklose.

Projekto koordinatorė Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis