• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Patyriminio ugdymo (STEAM) diena

Jau ne pirmus metus „Atžalyno“ progimnazijoje vykdoma STEAM – vienos iš modernių švietimo krypčių pasaulyje – veikla, akcentuojanti įvairialypę mokymosi aplinką ir parodanti vaikui, kaip suderinti mokslą, meną, kūrybą ir visa tai taikyti kasdieniame gyvenime.

Rugsėjo 18 dieną progimnazijos 5 – 8 klasių mokiniai mokėsi kitaip keturias pamokas. Jie išmėgino „Kvapų vaistinę“, tapybą ant vandens, „Meno geometriją“, kūrybines meno ir chemijos dirbtuves. Stadione vyko edukacija „Riterija Didžiojoje Kunigaikštystėje“, prie Masčio ežero – rudens skaitymai. Vienas iš linksmiausių užsiėmimų buvo edukacinė pamoka „Pirk dramblį“.

Mokytojai ir mokiniai dar kartą įsitikino, kad patyriminis ugdymas įdomus, linksmas ir visapusiškai naudingas.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis